Home

Profesjonalna księgowość

Wspieramy firmy

Doradztwo

Pomagamy w biznesie

Optymalizacja

Oszczędzamy nie tylko czas

Dotacje

Ułatwiamy finansowanie inwestycji

Księgowość

Doradztwo

Optymalizacja

Dotacje

Witamy na naszej stronie

Jeżeli szukasz profesjonalnych usług księgowych dla firm, które nie zrujnują Twojego budżetu to dobrze trafiłeś.
Specjalizujemy się w rozwiązaniach “szytych na miarę” naszych klientów.
Obserwujemy i testujemy pojawiające się możliwości, aby proponować rozwiązania, które najlepiej odpowiadają stawianym oczekiwaniom.
Z nami będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu!

Dlaczego to właśnie nam miałbyś powierzyć księgowość?


Wzorowa Komunikacja

 • Jedna osoba kontaktowa
 • Dedykowany adres e-mail
 • Cykliczne spotkania
 • Podsumowania prac księgowych
 • Szkolenia w zakresie zmian przepisów
 • Brak opłat za komunikację

 

 

Oszczędność Czasu

 • Dotrzymujemy terminów
 • Procesujemy dokumenty w 24h
 • Dane księgujemy liniowo

 

 

Elastyczne Podejście

 • System księgowy własny lub Klienta
 • Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa
 • Realizacja wybranych procesów
 • Praca z naszego biura lub w biurze Klienta

Nowoczesne Rozwiązania

 • Elektroniczny Obieg Dokumentów
 • Dostęp do danych online
 • E-faktury

 

 

Poznaj naszą ofertę


Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów i w trosce o ich komfort, oferujemy szeroki pakiet usług, od tych podstawowych, celem których jest zapewnienie bezpieczeństwa na gruncie księgowym, po te zaawansowane, wynikające z przepisów szczególnych bądź wypracowanej praktyki korporacyjnej.
Zarządzanie zasobami ludzkimi staje się coraz bardziej skomplikowane i rozbudowane. Otwarty rynek pracy skutkuje zwiększeniem oczekiwań po stronie pracowników, a tym samym obowiązków po stronie pracodawcy. Nasi eksperci pomogą Państwu w sprostaniu wszystkim wyzwaniom jakie stają przed pracodawcą w związku z zarządzaniem w obszarze obsługi kadr i płac.
Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie udzielania wyjaśniań dotyczących działania rozliczeń oraz rozwiązywania bieżących problemów podatkowych obsługiwanych firm przy wsparciu licencjonowanych doradców podatkowych. Ułatwiamy uzyskanie prawdziwego stanu finansów przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług księgowych zaowocowało zdobyciem know-how w wielu obszarach łączących wiedzę z zakresu prawa i ekonomii.
Formy finansowania takie jak kredyty, leasingi i faktoring są skierowane dla firm, które chcą zainwestować pieniądze w swój rozwój. We współpracy z ogólnopolską platformą zrzeszającą biura rachunkowe oferujemy Państwu nieodpłatną możliwość porównania różnego rodzaju ofert produktów finansowych proponowanych przez rozmaite podmioty oraz możliwość złożenia do banków anonimowych ocen zdolności kredytowych i pozyskania finansowania na atrakcyjnych warunkach.
Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie naszym klientom poczucia bezpieczeństwa i opieki prawnej oraz wsparcie w działaniach biznesowych. Dlatego współpracujemy z kancelariami od wielu lat zajmującymi się świadczeniem pomocy prawnej podmiotom gospodarczym. Wspólnie rozwiązujemy istniejące problemy prawne i staramy się zapobiegać ich powstawaniu.
Pomagamy w założeniu zarówno "najprostszej" firmy w formie działalności gospodarczej, jak i w zakładaniu wszystkich spółek zarówno prawa cywilnego jak i handlowego. Oferujemy także przekształcanie spółek poprzez zmianę formy prawnej istniejących podmiotów, jak również zmiany umów spółek i innych dokumentów korporacyjnych pod kątem wymagań klienta i zapewnienia dbałości o jego interes.

Umów się na bezpłatne spotkanie…

Zadzwoń

See the Testimonials That Our Clients Have Submitted So Far:


W AH Biuro Rachunkowe pomogli mi wybrać najlepszą formę opodatkowania, doradzili mi by zrezygnować z bycia płatnikiem VAT – przez co znacznie obniżyli moje zobowiązania podatkowe. Cały proces fakturowania i księgowania stał się dla mnie bardzo prosty

Jacek Kowalski

Jak dla mnie firma, z której inne powinny brać przykład. Od początku naszej współpracy (już ponad rok) nie musiałem się zjawić w siedzibie, wszystko można załatwić emailem, ewentualnie przyjeżdża kurier.

Anna kuc

Bardzo wygodna forma współpracy – aplikacja webowa + aplikacja mobilna. Dokumenty kosztowe dodaje się super prosto. Łatwo też przeglądać rózne statystyki/podsumowania. Do tego wszystkiego dedykowany księgowy/księgowa i bardzo dobry kontakt (e-mail, telefon). Oszczędzam bardzo dużo czasu a koszt usługi jest rozsądny. Zdecydowanie polecam

Adam Nowak

Some Of Our Clients


Winning is easier than you think…


Watch this video, where dozens of our former clients tell, how desperate they were to win their respective case and how slim their chances seemed… before hiring us as their lawyers! That’s right, our law firm has the highest wins ratio percentage among all other Houston, Texas legal practices. With us, there’s just no other way but to win!


Distinctive Recognition